BOVENKARSPEL - De voorbereidingen voor de Gemeenschapsveiling Bovenkarspel 2026 zijn inmiddels in volle gang. Op vrijdag 20 maart 2026 wordt de achterzaal van restaurant Mizo opnieuw omgetoverd tot een bruisende veilingzaal, waar inwoners, verenigingen en bedrijven samen zorgen voor een onvergetelijke avond én een mooie opbrengst voor de gemeenschap.
Opbrengst voor lokale verenigingen
De opbrengst van de veiling wordt verdeeld over de Martinusparochie en tal van lokale verenigingen en stichtingen, zoals Orion, Avondvierdaagse, Biljartvereniging ’t Moddermannetje en Vakantiespelen Stede Broec. Dankzij de inbreng van inwoners en ondernemers uit Bovenkarspel kon er vorig jaar een prachtig bedrag worden opgehaald, dat direct terugvloeide naar deze organisaties.
Oproep: lever een bijzonder item in
Om van deze editie opnieuw een succes te maken, is de organisatie nu op zoek naar bijzondere, leuke en originele veilingitems. Denk aan unieke ervaringen, ambachtelijke producten, kunstwerken, diensten of een leuke activiteit die mensen niet zomaar ergens anders kunnen kopen. Hoe creatiever het item, hoe beter! “Elk jaar worden we weer verrast door de originaliteit en gulheid van de inwoners”, vertelt Ruben Kuin namens de organisatie. “Van etentjes tot klusdiensten en van weekendjes weg tot unieke kunstwerken – samen maken we er steeds weer een avond van die niet alleen gezellig is, maar ook écht iets oplevert voor de verenigingen in ons dorp.”
In de tweede week van januari gaan de vrijwilligers van de Gemeenschapsveiling weer langs de deuren in Bovenkarspel om items op te halen. Iedereen kan iets aanbieden dat onder de hamer mag, maar ook een financiële bijdrage is van harte welkom. Wie niets in huis heeft om te veilen, kan dus ook helpen door een donatie te doen – liefst een mooi bedrag waarmee echt verschil kan worden gemaakt.
Noteer alvast de datum: Vrijdag 20 maart 2026. Een avond vol gezelligheid, verrassingen en saamhorigheid – dat wil je niet missen!
Over de Gemeenschapsveiling De Gemeenschapsveiling Bovenkarspel is een initiatief van de Martinusparochie in samenwerking met lokale verenigingen en vrijwilligers. De opbrengst wordt elk jaar verdeeld over de tientallen verenigingen die zich inzetten voor de gemeenschap.
Meer informatie of aanmelden? Verenigingen en inwoners die willen meedoen of een item willen aanbieden, kunnen contact opnemen via info@gemeenschapsveilingbovenkarspel.nl of kijken op www.gemeenschapsveilingbovenkarspel.nl.

2.6 ℃